Par mums

Profesionālo konsultāciju un studiju centrs Expertus Plus izveidots ar mērķi nodrošināt un realizēt profesionālo pilnveidi un tālākizglītību pieaugušajiem. Mūsu kompetence ir Jūsu iegūtās profesionālās zināšanas, kā arī kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana dokumentu un arhīvu pārvaldībā.


Mūsu semināros un kursos apgūsiet lieliskas zināšanas biroja vadībā, personālvadībā, grāmatvedībā un citās jomās zinošu un profesionālu pasniedzēju vadībā. Kā arī esam neliela kompetenta speciālistu grupa, kas palīdzēs profesionāli sakārtot dokumentus un izveidot arhīvu Jūsu uzņēmumā saskaņā ar spēkā esošo normatīvo aktu prasībām.

Mēs organizējam seminārus un kursus par aktuālajiem jautājumiem uzņēmumu darbiniekiem, kā arī ikvienam interesentam. Mēs labprāt uzklausīsim Jūsu vēlmes, kādus seminārus vēlaties apmeklēt, to vadību uzticot kompetentam un zinošam profesionālim. Mēs piedāvājam kvalitatīvus profesionālās pilnveides un tālākizglītības un neformālās izglītības kursus pieaugušajiem, ar iespēju tos apmeklēt gan darbadienu vakaros, gan sestdienās.

Kursu un semināru norises vietas ērtās, labi aprīkotās mācību klasēs Rīgas centrā.